Temat
:
[XI kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 05-10-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
15
03.10.2019, 15:50
Praktycznie mecz o być albo nie być. Przegrana sprawia, że jesteśmy w sytuacji już beznadziejnie tragicznej, zostały 3 kolejki do końca, a Raków z ŁKSem odjadą już na 6 pkt.
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel