Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.10.2019, 15:04
Proponuję niezłomnego prezesa Witka, a więc Witusia Wiciora Ekielskiego na najbliższy mecz!

Razem z Rafaelem z Łomży stworzą niezapomniany duet!

To obraz nędzy i rozpaczy do jakiej doprowadziły środowiska kibicowskie wsparte TS-em.
Odpowiedz cytując