Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2019, 13:45
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Podobno gramy w obronie tak Grabowski Janicki Wasyl Boguski. Ja nie wiem jak musi grać ten szota co go kupiliśmy że lepszy na prawej obronie jest Boguski
Szota z Basha na defensywnym, Savicevic troche z przodu, Mak, Drzazga, Chuca i golimy amike.
Odpowiedz cytując