Ma_niek napisał(a):

Podobno gramy w obronie tak Grabowski Janicki Wasyl Boguski. Ja nie wiem jak musi grać ten szota co go kupiliśmy że lepszy na prawej obronie jest Boguski
|
Szota z Basha na defensywnym, Savicevic troche z przodu, Mak, Drzazga, Chuca i golimy amike.