|
Trzymam kciuki za Szotę i Grabowskiego - prawdopodobnie czeka ich trudny występ (wydaje mi się, ze własnie oni dostaną szansę na bokach obrony) ale mam nadzieję, że wykorzystają swoją szansę. To zdolni piłkarze.
Niestety trzy najbliższe mecze śmierdzą trzema porażkami, co będzie oznaczało dla nas naprawdę dramatyczne położenie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|