|
Niestety, ale porażka Derbowa i z Wisłą Płock zmusza nas do zdobycia 3 pkt, co będzie niesamowitym wyczynem, nie mniejszym, niż zwycięstwo 5-2 na ich stadionie w zeszłym sezonie. 4 porażka z rzędu stawia nas w tragicznej sytuacji, zwłaszcza, że potem dwa mecze - z Mistrzem Polski i W-ce mistrzem.
|