Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.10.2019, 11:04
Niestety, ale porażka Derbowa i z Wisłą Płock zmusza nas do zdobycia 3 pkt, co będzie niesamowitym wyczynem, nie mniejszym, niż zwycięstwo 5-2 na ich stadionie w zeszłym sezonie. 4 porażka z rzędu stawia nas w tragicznej sytuacji, zwłaszcza, że potem dwa mecze - z Mistrzem Polski i W-ce mistrzem.
Odpowiedz cytując