Temat
:
[XI kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 05-10-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
Od: 07.2017
Offline
#
2
03.10.2019, 06:37
Każdy inny wynik jak nasza porażka będzie w tym spotkaniu sukcesem. Mając na uwadze liczbę kontuzjowanych graczy plus słaba formę drużyny obawiam się ciężkiego lania bo Lech zaczął łapać formę.
Pepinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepinho
Znajdź inne posty napisane przez Pepinho