bridgeburner napisał(a):

|
Jestem tu na tyle długo zeby pamietac ze dzieki szybkiej wymianie zdziadzialego Kasperczaka(przy drugim podejsciu) na powaznego trenera zdobylismy ostatnie mistrzostwo
|
To raczej nietrafione stwierdzenie.
Kasperczak może i był już wtedy zdziadziały, ale nie miał kim grać (serio, był problem ze skompletowaniem ławki - jeśli dobrze pamiętam), Maaskant raczej poważnym trenerem nie był, ale dostał od razu cały zestaw nowych piłkarzy.