Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 01.10.2019, 15:31
Drużyna w podobnym albo i słabszym składzie pyknela bez problemu Legię i inne mocne ekipy i do końca walczyła o górną ósemkę. Obecna sytuacja to nie wina zawodników. Odszedł Sobolewski do Płocka, resztę sobie sami dopowiedzcie. Potrzebny ktoś nowy bo będzie spadek.
Odpowiedz cytując