|
Jest to bardzo dobry pomysł i tak powinno się stać już dawno bo ta banda decydentów robi co chce. Na początek bym jednak zaproponował zasypanie zikitu meilami w sprawie kołowrotów, jeżeli oni odpowiadają na stadion to jest ich sprawa że się nie da biletu zczytać z telefonu.
|