Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21821
Stary 30.09.2019, 18:42
Kilka tysięcy kibiców pod magistratem, lekko zmieniło by ich perspektywę.
A tak mają na nas - Wisłę, kibiców, wyje.bane.
I nie ma się co dziwić, jedyne do czego jesteśmy zdolni to wpisy na forum albo tt.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując