maciekkk napisał(a):

Z Kumahem jest chyba problem w postaci adaptacji w drużynie. Ostatnio widziałem go o 6.00 rano jak czekał na przystanku w Myślenicach... generalnie często go widuje na przystanku w M-ce, chyba nie potrafi się z nikim dogadać by go zgarnęli czy co...
Co prawda nie wiem czy mieszka w Krakowie czy Myślenicach
|
Jechałem kiedyś z nim busem z Krakowa do Myślenic, tak waliło od niego potem

Potem się błąkał po sklepie i dzwonił do kogoś by po niego podjechał