Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 30.09.2019, 12:46
Że Chuca gra to się mi przypomniało jak schodził. To straszne ale myśmy pół akcji nie stworzyli , no dobra, może raz się Brozio zamotał i Mak ze 2 razy dośrodkował 'do nikogo'.Sąsiadka podobnie, z tym że jak w pierwszej to często siedzieliśmy na ich połowie, to po przerwie oni coś tam próbowali a że też im nic nie wychodziło to trza było pomóc.

Nawet ostrej gry nie było, same taktyczne faule, wiecznie leząca sąsiadka , no i sędzia który nawet tka gównianego meczu nie mógł ogarnąć.Z taką grą walczymy o spadek.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując