Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 30.09.2019, 11:47
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Regan, moze i nieograny na wyzszym poziomie, ale motorycznie to on wszystkich tam zjada. Niech zlapie wiecej pewnosci siebie, doswiadczenia to bedzie z niego pozytek. Takiego pelzajacego brozka to on dwa razy by wyprzedzil na 1000m.
Pomijając to że Brożek jak jest zdrowy to nie człapie, taki Drzazga też jest szybki. I co? I gówno, to jest piłka a nie sztafeta 4x100m.
Z Kumaha może coś będzie, wywalczył miejsce wchodzące z ławki meczem w PP, ale dużo pracy przed nim.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując