ramzes190 napisał(a):

|
Regan, moze i nieograny na wyzszym poziomie, ale motorycznie to on wszystkich tam zjada. Niech zlapie wiecej pewnosci siebie, doswiadczenia to bedzie z niego pozytek. Takiego pelzajacego brozka to on dwa razy by wyprzedzil na 1000m.
|
Pomijając to że Brożek jak jest zdrowy to nie człapie, taki Drzazga też jest szybki. I co? I gówno, to jest piłka a nie sztafeta 4x100m.
Z Kumaha może coś będzie, wywalczył miejsce wchodzące z ławki meczem w PP, ale dużo pracy przed nim.