ramzes190 napisał(a):

|
Regan, moze i nieograny na wyzszym poziomie, ale motorycznie to on wszystkich tam zjada. Niech zlapie wiecej pewnosci siebie, doswiadczenia to bedzie z niego pozytek. Takiego pelzajacego brozka to on dwa razy by wyprzedzil na 1000m.
|
Bieg Trzech Kopców był wczoraj, to ma go trzeba było odesłać.