Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.09.2019, 11:00
regan napisał(a):Wyświetl post
Taaaa... zwolnienie trenera. Przyjdzie kolejny, żebyśmy przeżyli deja vu... Ja nie wiem co w głowie majä typy co głoszą takie debilne postulaty.

P.s idzcie w ch.uj z tym waszym Kumahem. Gość niczego nie pokazuje oprócz tego że coś tam biegać umie a zachwyty tutaj nad nim jakby to conajmniej Melikson był... Ja nie wiem może wam jakiś interacial chodzi po głowie i stąd taka fetyszyzująca orgia na jego temat na tym forum
Regan, moze i nieograny na wyzszym poziomie, ale motorycznie to on wszystkich tam zjada. Niech zlapie wiecej pewnosci siebie, doswiadczenia to bedzie z niego pozytek. Takiego pelzajacego brozka to on dwa razy by wyprzedzil na 1000m.
Odpowiedz cytując