Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
126
30.09.2019, 11:00
regan
napisał(a):
Taaaa... zwolnienie trenera. Przyjdzie kolejny, żebyśmy przeżyli deja vu... Ja nie wiem co w głowie majä typy co głoszą takie debilne postulaty.
P.s idzcie w ch.uj z tym waszym Kumahem. Gość niczego nie pokazuje oprócz tego że coś tam biegać umie a zachwyty tutaj nad nim jakby to conajmniej Melikson był... Ja nie wiem może wam jakiś interacial chodzi po głowie i stąd taka fetyszyzująca orgia na jego temat na tym forum
Regan, moze i nieograny na wyzszym poziomie, ale motorycznie to on wszystkich tam zjada. Niech zlapie wiecej pewnosci siebie, doswiadczenia to bedzie z niego pozytek. Takiego pelzajacego brozka to on dwa razy by wyprzedzil na 1000m.
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190