|
Niestety bez Brożka to już w ogóle nie było pomysłu na grę z przodu. Drzazga to jest poziom na 1 ligę najwyżej. Obrona w miarę poprawnie. SFG to była działka Sobola jeśli dobrze pamietam, nie wiem kto się tym teraz zajmuje , ale leżymy i kwiczymy, zero zagrozenia. Całość podsumował ostatni balon z wolnego do... Buchalika . Chuka zagubiony, rąbią go nogach , gość nie wie co się dzieje. Savicevic już nie raz pokazał swoją noszalancje w obronie , teraz jest tego wymierny efekt.
Sędzia też dodał swoje bo żydy powinny więcej kartek obejrzeć.
|