Harcownik napisał(a):

|
Odezwał się specjalista od banów, kurna WIELKI MĘDRZEC forumowy, jakieś kółko wzajemnej adoracji jeszcze uprawia. Twój cytat sprzed roku, dobrze pokazuje ile są warte diagnozy "wybitnego znawcy". Tu o mega snajperze Krzyśku Drzazdze.
|
Cześć
z banem to oczywiście tzw. półżart
co właściwie udowodniłeś tym cytatem ze mnie ?
myślisz ze "zaorałeś"
nie
proszę jak masz czas , porównaj skład z tamtego meczu , ze składem z wczoraj
weźmy też poprawkę na formę poszczególnych graczy , którzy zagrali wtedy , a którzy zagrali dzisiaj
weź też poprawke na potencjał rywala (czy nam sie podoba czy nie , żydownia to aktualnie jeden z kandydatów na MP)
ok przyznaje , przeceniłem możliwości Drzazgi , myślałem że jest w stanie dłuzej ustabilizować formę
pozdrawiam