Cytat:
|
Myślisz, że Stolarczyk mając ich na treningu codziennie nie wie kto jak wykonuje stałe fragmenty?
|
Ja ich widzę co tydzień i wiem jak SFG wykonuje Sadlok i ta wiedza mi wystarczy, żeby wnosić i zmianę tego wykonwcy, skoro nic z tych SFG nie mamy. Skoro nie umiemy dograć bezpośrednio ze stojącej piłki, to niech rozgrywają krótko. Może akurat z tego coś będzie?
Cytat:
|
Myślisz, że Savicević bez formy by grał gdyby w kadrze w tym momencie był ktokolwiek lepszy na jego miejsce?
|
Co do Vukana, to tak jak pisałem - niech zagra ktoś słabszy od niego, to może coś wyniesie z tego meczu. Co na po Vukanie, który stwarza zagrożenie jedynie pod swoją bramką? To samo może zrobić junior, ale jemu to można wybaczyć.
Cytat:
|
Można wyciągać sobie wnioski w nieskończoność ale często są one takie, że wyżej dupy nie podskoczysz.
|
Nie kwestionuję tego, że mamy słabą kadrę, ale możemy albo nad tym załamać ręce, siąść i płakać, albo próbować dobrać taktykę tak, żeby wyciągnąć max z tego co mamy.
A my mamy taktykę pod innych wykonawców niż nasi piłkarze.