Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 30.09.2019, 09:00
Savicevic to dosc zagadkowy zawodnik. kazdy mowi: dobry jest. Ale w tym sezonie zagral 1 bardzo donry mecz z LKSem,2-3 dobre i reszta slaba. A teraz derby. To w koncu jaki on jest? To samo dotyczyChucki i Silvy. Niby cos tam a generalnie slabo.


No i wyleczylismy sie juz chyba z gornej 8mki
Odpowiedz cytując