|
Savicevic to dosc zagadkowy zawodnik. kazdy mowi: dobry jest. Ale w tym sezonie zagral 1 bardzo donry mecz z LKSem,2-3 dobre i reszta slaba. A teraz derby. To w koncu jaki on jest? To samo dotyczyChucki i Silvy. Niby cos tam a generalnie slabo.
No i wyleczylismy sie juz chyba z gornej 8mki
|