Myślisz, że Stolarczyk mając ich na treningu codziennie nie wie kto jak wykonuje stałe fragmenty?
Myślisz, że Savicević bez formy by grał gdyby w kadrze w tym momencie był ktokolwiek lepszy na jego miejsce?
Można wyciągać sobie wnioski w nieskończoność ale często są one takie, że wyżej dupy nie podskoczysz.
Ogryzek napisał(a):

|
TPanie trenerze czy zastanowił Pan się nad tym? Czy dalej będziemy "piłować" powolne klepanie piłeczki w ataku pozycyjnym z którego nic nie wynika dla nas?
|
Mam nadzieję, że dalej będziemy to robić. Wróci forma fizyczna i zdrowie, to wrócą efektowne zwycięstwa. Nad takim stylem pracuje się latami i nie należy tego odpuszczać przy chwilowych niepowodzeniach. Nie ma nic gorszego niż doraźne ciułanie punktów bo wtedy gdy szczęście i forma przestają dopisywać to drużyna nie ma nic. Ani stylu, ani punktów.