Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 30.09.2019, 08:44
Myślisz, że Stolarczyk mając ich na treningu codziennie nie wie kto jak wykonuje stałe fragmenty?

Myślisz, że Savicević bez formy by grał gdyby w kadrze w tym momencie był ktokolwiek lepszy na jego miejsce?

Można wyciągać sobie wnioski w nieskończoność ale często są one takie, że wyżej dupy nie podskoczysz.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
TPanie trenerze czy zastanowił Pan się nad tym? Czy dalej będziemy "piłować" powolne klepanie piłeczki w ataku pozycyjnym z którego nic nie wynika dla nas?
Mam nadzieję, że dalej będziemy to robić. Wróci forma fizyczna i zdrowie, to wrócą efektowne zwycięstwa. Nad takim stylem pracuje się latami i nie należy tego odpuszczać przy chwilowych niepowodzeniach. Nie ma nic gorszego niż doraźne ciułanie punktów bo wtedy gdy szczęście i forma przestają dopisywać to drużyna nie ma nic. Ani stylu, ani punktów.
Ostatnio edytowane przez Arked : 30.09.2019 o godz. 08:47.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując