|
Pora przestać się oszukiwać, że są słabsze drużyny od nas.
Niestety, my jesteśmy jedną z najsłabszych drużyn w ekstraklapie i obecnie, patrząc na mecze, które nas czekają, jesteśmy na autostradzie do strefy spadkowej.
Pół składu gra z kontuzjami, nie na kogo wpuścić z ławki, obawiam się, że najbliższe mecze to będzie dramat.
Forma piłkarzy, ilość kontuzji i to co gramy, każe się poważnie zastanowić czy w naszym sztabie trenerskim wszystko funkcjonuje jak należy.
Co do derbów, myślałem, że to będzie mecz przełomowy i po nim będzie lepiej.
Pomyłka. Będzie gorzej.
Nasza gra była słaba, żydy również nic nie grały, więc postanowiliśmy podarować im bramkę. Super, ....a, super.
p.s. jak knur widzi zasłużoną wygrana żydków, to znaczy, że poczuł koryto z drugiej strony błon.
|