|
Prawda jest taka ze niestety nie mamy dobrej formy i to wszyscy oprocz Maka.Brak bocznych obroncow.typu Burliga oraz skrzydlowych zabija nasza gre.Do tego dochodzi jeden Brozek ktory jest kontuzjowanym napastnikiem.No tragedia.Chuka jest przereklamowany a Kumah tylko do rezerwy i potem powrot do Afryki
Gdzie dzisiaj bylibysmy gdyby nie kontuzje?Brak wszytkich widoczny plus brak formy bo w PP nie mozemy tak przegrywac.Teraz Lech i to tylko punkt tam moze zdobedziemy
.Derby byly do wygrania bo mielismy caly czas pile tylko wykonawcow marnych a zydki to juz w ogole piach graja.Nasza ekstraklapa w pelnej kraszie.Niestety czasy Cupiala to se ne wrati
|