Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.09.2019, 00:12
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jprdl przecież poza mną wolfym , czaro to w sumie wszyscy powinni dostać bana

mecz ok jak na ten skład osobowy , nasz maks
Odezwał się specjalista od banów, kurna WIELKI MĘDRZEC forumowy, jakieś kółko wzajemnej adoracji jeszcze uprawia. Twój cytat sprzed roku, dobrze pokazuje ile są warte diagnozy "wybitnego znawcy". Tu o mega snajperze Krzyśku Drzazdze.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
skończcie z powtarzaniem tych bzdur , bo niektórzy już faktycznie w to wierzą




mamy gościa na miare Piątka , półka wyżej niż Brożek , i nie zmarnujmy tego !


oczywiście widać to było już w Zabrzu , ale znawcy pokroju brylanta muszą zobaczyć hat-tricka żeby coś do nich dotarło

szkoda że Krzysiowi te 6 goli nie wpadło (+ karny + spalony + setka którą skasztanił), ciekawe jaki wtedy byście mieli mindfuck

a mecz cudowny , na derby gotowi !
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując