leszekpw napisał(a):

Pewnie, ciekawe jak spadniemy czy też będziecie bronić Stolarczyk jaki to dobry trener, a piłkarzy nie mamy.
Schematów brak, marazm zastój od dłuższego czasu.
Nawet wk... ienia jakiegoś wielkiego nie widać tu na forum po przegranych derbach. Co za czasy...
|
Mamy schamaty... problem, że z pilkarzami bez techniki żadna ofensywna taktyka nie ma racji bytu. Oni robia 3 podania i pilka leci w aut do przeciwnika lub dzida bo nie potrafią przyjąc dokladnie zagrać czy wyjść na pozycje.
Ile razy ten sam idiotyczny postulat bedzie wnoszony? Te zmiany trenerow nic nigdzie nie dają. Nie problem jest w trenerach tylko w szrocie który biega po boisku.
Może by tak w końcu pomyślec nad wyjebaniem działu odpowiadajacego za tramsfery? Glowacki Obidzinski może ich pogońmy za to, że osłabili druzyne i ściągnęli nam przeciętniaków do defensywy zostawiając nas z samym Brożkiem na ataku... moze w ten sposob? Wyjebali Kuzbe bo dawal przecieki do mediów ale to on polecał tu zawodników którzy dawali jakość a na niektórych nwet zarobiliśmy.