|
Pewnie, ciekawe jak spadniemy czy też będziecie bronić Stolarczyk jaki to dobry trener, a piłkarzy nie mamy.
Schematów brak, marazm zastój od dłuższego czasu.
Nawet wk... ienia jakiegoś wielkiego nie widać tu na forum po przegranych derbach. Co za czasy...
Niestety na tą chwilę jesteśmy piłkarsko na poziomie II ligi i jednak odpadniecie z PP to nie było odpuszczenie.
Tylko niepoprawnie optymisci wierzyli w wygrana w derbach.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 29.09.2019 o godz. 23:59.
|