|
Pamiętam te śmieszne komentarze po transferze Chucki (nie bije tu do niego akurat) że środkowa linie to mamy najlepsza w lidze tylko napastnika brakuje. Niestety, ale u nas brakuje wszystkiego. Dosłownie, wszystkiego. Nie mamy kasy nie mamy zawodników do pierwszego składu, nie mamy juniorów którzy byli by coś powyżej przeciętności. Nie mamy schematow, opracowanych stałych fragmentów gry i ich wykonawców. Rzygać się chce jak kolejny raz widzisz sadloka pochodzącego do rzutu wolnego lub różnego. Jakie my musimy mieć kaleki w zespole, że stałe fragmenty wykonuje on to chyba tylko trener wie albo jest ślepy i widzi co innego niż większość kibiców.
Co do trenera? Broń Boże nie jestem za zwalnianiem Stolarczyka bo w perspektywie nie mamy innego wyboru, ale tak tylko tu zostawię
Mecze49, Zwyciestwa17, Remisy9, Porazki23,
średnia 1.22 punkty na mecz
Z takimi wynikami to ciężko będzie się utrzymać, bardzo ciężko
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|