|
Kumah się pokazał z bardzo dobrej strony?! To chyba oglądaliśmy inny mecz. Pierwszy kontakt i ograny jak dziecko, pozniej zachowawcza podawał do najbliższego lub robił kółeczka nic nie wnoszące do gry.
Od zawodnika który wchodzi z zapasem sił wymaga się tych1-2 zagrań robiących różnice.
Jeśli ktoś twierdzi że się starali i jeździli na dupach z piana na pysku to chyba był na innym meczu. Gra zachowawcza, w tej drużynie brakuje piłkarzy z charakterem którzy wezmą odpowiedzialność, zaryzykuja, zrobią różnice. Tak jak to robi Błaszczykowski. Nagle Savicevic i Basha stracili umiejętności? A taka mieliśmy mieć druga linie plus Chuka. Tak co niektórzy zostali sprowadzenie na ziemię.
Prawda jest taka że walczymy o utrzymanie a o górnej osemce to możemy pomarzyć.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 29.09.2019 o godz. 22:59.
|