Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 29.09.2019, 22:17
Gra 5 naszych na własną prośbę, mamy szpital w drużynie, lekki ferment po porażce w pucharze, a pomysłem Probierza na ten mecz był tylko rygiel na swojej połowie, kopanie po nogach i czekanie na błąd.

Nawet jak wygrali, to tak po swojemu, brzydko, leżąc na murawie, udając kontuzję, oszukując . Ot, cała sąsiadka. A potem będzie gadanie o doniczkach i sadzeniu ziaren na konferencjach, i gadanie o rewolucjach w polskiej piłce. Taką grą, Panie Probierz, to potem się odpada w eliminacjach do eliminacji pucharów europejskich.

Lasyk cwel, gwizdał jak ciota nie dał sporo fauli na Wojtkowskim Plus kartek na Maku, dla gorszej strony gwizdal wszystko.

Chłopakom dzięki za próbę walki i grę po swojemu, nawet jak nie wychodzi.

Wnioski dla trenera: SFG mamy koszmarne, Chuca bezproduktywny (po części wina Klemenza, nie dawał nic w ofensywie), Basha w obecnej formie(nieograny po kontuzji) to sabotaż drużyny.

Ciężkie tygodnie przed nami,patrząc w terminarz, aż się boję, co na tym forum będzie się działo . . .
Ostatnio edytowane przez witeq : 29.09.2019 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując