Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 29.09.2019, 21:41
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
. Klemenz na boku obrony to to genialny pomysł, a wejście Kumaha i Zdybowicza w końcówce to już majstersztyk.
Na chvj strzępić ryja...
No właśnie, błędy kadrowe i taktyczne dość łatwo widać.

Wystawienie Klemenza na boku to masakra. Trzeba było pomyśleć o wystawieniu tam któregoś z pomocników. Klemenz na boku oznaczał, że praktycznie w ofensywie gramy tylko lewą stroną.

Po Kumahu i Zdybowiczu widać było tylko tyle, ze oni nie wiedzą, co mają grać. Widać, że nie trenują z pierwszą drużyną. Ich wejście praktycznie pogrzebało jakiekolwiek szanse.

Nie wiem, czy jest sens przedłużać umowę ze Stolarem. To wszystko chyba go przerasta.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując