Levis88 napisał(a):

. Klemenz na boku obrony to to genialny pomysł, a wejście Kumaha i Zdybowicza w końcówce to już majstersztyk.
Na chvj strzępić ryja...
|
No właśnie, błędy kadrowe i taktyczne dość łatwo widać.
Wystawienie Klemenza na boku to masakra. Trzeba było pomyśleć o wystawieniu tam któregoś z pomocników. Klemenz na boku oznaczał, że praktycznie w ofensywie gramy tylko lewą stroną.
Po Kumahu i Zdybowiczu widać było tylko tyle, ze oni nie wiedzą, co mają grać. Widać, że nie trenują z pierwszą drużyną. Ich wejście praktycznie pogrzebało jakiekolwiek szanse.
Nie wiem, czy jest sens przedłużać umowę ze Stolarem. To wszystko chyba go przerasta.