|
5 Naszych grało na własną prośbę na ryzyku? Mi wydaje się że cała drużyna gra na blokadzie od pierwszej kolejki.
Kolejny raz zero kreatywnego pomysłu na grę. Klemenz na boku obrony to to genialny pomysł, a wejście Kumaha i Zdybowicza w końcówce to już majstersztyk.
Na chvj strzępić ryja...
|