Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 29.09.2019, 20:54
Mamy problem z grą w ofensywie. Drużyna, która się przed nami schowa ma praktycznie 99% szans na to, że nic nie strzelimy.

Wiecie co? Kłopot moim zdaniem polega... na braku bocznych obrońców, którzy umieją grać w ofensywie. To nawet nie jest problem z pomocnikami. Problem leży w braku umiejętności ofensywnych u bocznych obrońców (szczególnie po prawej stronie, bo Sadlok jeszcze jako tako na przeciętnej ligowej zagra).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując