|
Mamy problem z grą w ofensywie. Drużyna, która się przed nami schowa ma praktycznie 99% szans na to, że nic nie strzelimy.
Wiecie co? Kłopot moim zdaniem polega... na braku bocznych obrońców, którzy umieją grać w ofensywie. To nawet nie jest problem z pomocnikami. Problem leży w braku umiejętności ofensywnych u bocznych obrońców (szczególnie po prawej stronie, bo Sadlok jeszcze jako tako na przeciętnej ligowej zagra).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|