Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 29.09.2019, 20:48
Skoro w swoim czasie na szczeblu TS i grup kibicowskich podjęto takie decyzje jakie podjęto, więc dzisiaj są konsekwencje.

Wisła to nie byle klubik, który ma stawiać pomniki za mistrzostwo grupy spadkowej, tylko klub, ktory normalnie zarządzany i bez problemów wewnętrznych (Wisła ma je największe w kraju) byłby dalej dominatorem i to regularnie grającym w fazach grupowych LM/LE (skoro kluby o mniejszym potencjale mogą, to Wisła tym bardziej).

Ale cały czas jest ten sam problem co od lat i żadne ,,długi" Cupiala nie mają znaczenia.

Aż dziw bierze, że tyle udało się wtedy wygrać - w latach 1999-2011.
Odpowiedz cytując