Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 29.09.2019, 20:41
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Wstyd to może być kopaczom, a nie kibicom.

Komplet 33 tys. był? Był.
Doping od 1 do 95 minuty? Był.

A kopacze co pokazali? Wielkie gówno.
Nawet nie umieli tego zremisować.

Mamy ich głaskać po przegranej w najważniejszym meczu w sezonie? Derby to coś więcej niż zwykły mecz, widocznie tego nie rozumiesz, to możesz chociaż głupio nie pisać.
Dosc odwazna teza jak na kogos kto zarejestrowal sie w tym miesiacu. Na mecze tez chodzisz na derby i Legie? i bardzo sie domagasz dobrej gry po zaplaciles na mecz?

I doping nie trwal caly czas. Wyraznei siadal.
Z tego co pisza rozni to 5 zawodnikow gralo na wlasna prosbe. Brozek bedzie mial przerwe. czasem trudno uwierzyc, ze sie jest gorszym
Odpowiedz cytując