Cycu napisał(a):

Wstyd to może być kopaczom, a nie kibicom.
Komplet 33 tys. był? Był.
Doping od 1 do 95 minuty? Był.
A kopacze co pokazali? Wielkie gówno.
Nawet nie umieli tego zremisować.
Mamy ich głaskać po przegranej w najważniejszym meczu w sezonie? Derby to coś więcej niż zwykły mecz, widocznie tego nie rozumiesz, to możesz chociaż głupio nie pisać.
|
Dosc odwazna teza jak na kogos kto zarejestrowal sie w tym miesiacu. Na mecze tez chodzisz na derby i Legie? i bardzo sie domagasz dobrej gry po zaplaciles na mecz?
I doping nie trwal caly czas. Wyraznei siadal.
Z tego co pisza rozni to 5 zawodnikow gralo na wlasna prosbe. Brozek bedzie mial przerwe. czasem trudno uwierzyc, ze sie jest gorszym