Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 29.09.2019, 20:41
Wpuszczajac na boisko Kumaha, Stolarczyk wywiesil biala flage. Nie ma kim grac, nie ma pomyslow, liczymy na indywidualne przeblyski, tj. na gwiazdke z nieba.

Strasznie mnie boli to, ze do stalych fragmentow podchodzi Sadlok. Okej, pewnie ma mocna pozycje w druzynie, ale na litosc boska, jego zagrania to dramat.
Wkurza tez niefrasobliwosc Vukana (ktory to juz raz? Silva siadl za to na lawce).

I wydaje sie, ze siada atmosfera w druzynie. Moze jakies wyjscie?

Na prawie koniec: ci, ktorzy chca zwolnienia Stolarczyka, pieknie odlatuja. Za Cupiala, mistrz... brakuje tylko powolywania sie na wyzsze miejsce w tabeli wszech czasow. Stolarczyk powinien dostac szanse na odbudowe Wisly. Teraz bedziemy grac z mocnymi rywalami, wiec moze mniejsza presja pomoze.

PS Ktos wie, kiedy wraca Burliga? Wraca w ogole?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując