|
Przestańcie pierd**ić o zwolnieniu Trenera. Chyba, że źle życzycie Wiśle. Jakkolwiek by to źle nie zabrzmiało, mecz do zapomnienia.Mecz typowy na remis z brzemiennym w skutkach błędem. Vukan teraz potrzebuje wsparcia, a nie potwierdzenia, że jest .....m. Sam jestem zdezorientowany serią porażek, ale wierzę, że nie mamy dywersantów na pokładzie, a po drugie, że Savicevic potrafi grać w piłkę. Wyobrażam sobie, że zareagujemy sportową złością i wyszarpiemy coś dla siebie w kolejnym meczu.
Do what you mean and mean what you do.
|