Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 29.09.2019, 20:29
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
Kilka razy w wywiadach piłkarze zaznaczali że pcha ich do przodu atmosfera w klubie i na trybunach. Dziś po meczu było mi wstyd reakcji trybun.
Wstyd to może być kopaczom, a nie kibicom.

Komplet 33 tys. był? Był.
Doping od 1 do 95 minuty? Był.

A kopacze co pokazali? Wielkie gówno.
Nawet nie umieli tego zremisować.

Mamy ich głaskać po przegranej w najważniejszym meczu w sezonie? Derby to coś więcej niż zwykły mecz, widocznie tego nie rozumiesz, to możesz chociaż głupio nie pisać.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.09.2019 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując