maciekTSW napisał(a):

|
Kilka razy w wywiadach piłkarze zaznaczali że pcha ich do przodu atmosfera w klubie i na trybunach. Dziś po meczu było mi wstyd reakcji trybun.
|
Wstyd to może być kopaczom, a nie kibicom.
Komplet 33 tys. był? Był.
Doping od 1 do 95 minuty? Był.
A kopacze co pokazali? Wielkie gówno.
Nawet nie umieli tego zremisować.
Mamy ich głaskać po przegranej w najważniejszym meczu w sezonie? Derby to coś więcej niż zwykły mecz, widocznie tego nie rozumiesz, to możesz chociaż głupio nie pisać.