Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 29.09.2019, 20:27
czaro napisał(a):Wyświetl post
To by było smutne forum, ale może w takim kameralnym gronie wolfy przyznałby się, że też się pomylił co do rządów Sarapaty i spółki
Przyznałem się już wcześniej, ale fajnie mieć takie problemy.

Szkoda że nie dowieźli remisu, bo byl w zasięgu. Niestety, Savicević się doigrał. Co mecz ma dwie - trzy tragiczne straty powodujące zabójcze kontry przeciwnika. Skoro Silva usiadł na ławce za głupotę, to Vukan tym bardziej powinien. Nie chodzi o zemstę, ale w tej formie on wypracowuje więcej przeciwnikom niż nam. Niech zacznie myśleć.

Widać że jesteśmy w dołku przez kontuzje. Basha, Savicević, Sadlok, Brożek - grali lepiej. Problem kim ich zastąpić, zwłaszcza Pawła.

Też mam już pianę na ustach jak widzę Sadloka podchodzącego do stałego fragmentu gry. Wojtkowski, Chuca, Savicević nie mogą od czasu do czasu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.09.2019 o godz. 20:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując