czaro napisał(a):

To by było smutne forum, ale może w takim kameralnym gronie wolfy przyznałby się, że też się pomylił co do rządów Sarapaty i spółki
|
Przyznałem się już wcześniej, ale fajnie mieć takie problemy.
Szkoda że nie dowieźli remisu, bo byl w zasięgu. Niestety, Savicević się doigrał. Co mecz ma dwie - trzy tragiczne straty powodujące zabójcze kontry przeciwnika. Skoro Silva usiadł na ławce za głupotę, to Vukan tym bardziej powinien. Nie chodzi o zemstę, ale w tej formie on wypracowuje więcej przeciwnikom niż nam. Niech zacznie myśleć.
Widać że jesteśmy w dołku przez kontuzje. Basha, Savicević, Sadlok, Brożek - grali lepiej. Problem kim ich zastąpić, zwłaszcza Pawła.
Też mam już pianę na ustach jak widzę Sadloka podchodzącego do stałego fragmentu gry. Wojtkowski, Chuca, Savicević nie mogą od czasu do czasu?