Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 29.09.2019, 20:24
Jedyny plus tego meczu to... oprawa. Tak, oprawa. Jedynie to mogło się podobać, nic więcej.

Gra beznadziejna, bez pomysłu z obu stron, żadnego piłkarza nie da się wyróżnić. Brożek sam sobie zepsuł dwie dobre sytuacje, które mógł zamienić na gole. Raz piłka odbiła się od niego, a za drugim razem nie umiał jej opanować. Te dwie jego sytuacje mogą posłużyć za podsumowanie całego meczu... NIEMOC.

Był kiedyś taki zwyczaj za Cupiała, gdy trener przegrał Derby to mógł się już pakować...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.09.2019 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując