|
Meczu komentować nie będę, bo to przykre po prostu. Zadajmy może sobie pytanie, co się takiego stało, że nagle nie wiedzą jak grać? Po przegranej z Śląskiem w 1 kolejce i następnych meczach zaczęła się tworzyć drużyna i jakiś styl, aż nagle bum, nie wiedzą jak grać i przegrywają wszystko jak leci, odejście Sobola?
|