Nie jest ok. Drużyna od pewnego czasu jest w ewidentnym dołku. Przegraliśmy po indywidualnym błędzie ale głównym powodem słabego wyniku była ofensywna niemoc, słaba jakość w rozegraniu piłki, zbyt duża ilość błędów technicznych. Moim zdaniem fizycznie w tym momencie kiepsko stoimy. Wielu zawodników nie jest teraz w optymalnej formie, także ze względu na urazy. Przez to mnożą się błędy kiedy narasta zmęczenie.
Tymczasem na forum po raz milionowy dowiaduje się, że przegrali bo nie jeździli na dupach... W dodatku przydałoby się wywalić trenera. Mam nadzieję, że zarządzający klubem mają więcej spokoju i ... oleju w głowie.