Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 29.09.2019, 20:09
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
Arked ......a dla ciebie jest wszystko ok
Nie jest ok. Drużyna od pewnego czasu jest w ewidentnym dołku. Przegraliśmy po indywidualnym błędzie ale głównym powodem słabego wyniku była ofensywna niemoc, słaba jakość w rozegraniu piłki, zbyt duża ilość błędów technicznych. Moim zdaniem fizycznie w tym momencie kiepsko stoimy. Wielu zawodników nie jest teraz w optymalnej formie, także ze względu na urazy. Przez to mnożą się błędy kiedy narasta zmęczenie.

Tymczasem na forum po raz milionowy dowiaduje się, że przegrali bo nie jeździli na dupach... W dodatku przydałoby się wywalić trenera. Mam nadzieję, że zarządzający klubem mają więcej spokoju i ... oleju w głowie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując