Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
squax
Junior Member
Od: 10.2018
Skąd: Kraków
Offline
#
73
29.09.2019, 19:57
Chuja walczyli. Dreptali po boisku aż miło, oprócz może dwóch-trzech piłkarzy. Derbów się nie wygrywa ....a umiejętnościami, a zaangażowaniem.
squax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do squax
Znajdź inne posty napisane przez squax