Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 29.09.2019, 19:44
Porażka boli bo żydy też nic nie grały a mimo wszystko przegraliśmy po frajerskiej stracie. W tabeli robi się coraz gorącej, cała nadzieja jaką pokładam w wyniki to powrót Kuby.
Odpowiedz cytując