Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
69
29.09.2019, 19:42
Jedną z najgorszych rzeczy, jakie mogą spotkać teraz Wisłę jest zwolnienie trenera.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
konrad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad
Znajdź inne posty napisane przez konrad