Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 29.09.2019, 19:33
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Każdy trener przegrywając Derby u siebie powinien zostać wypi.erdolony
Tyle
Dokładnie.
Stolarczyk nie ma pomysłu na tą drużynę.
Widać że ogarniał to Sobol.
Zbieg okoliczności że po jego odejściu przegrywamy wszystko a Płock zaczął nagle wygrywać?
Watpie.

Na plus dziś jak od dawna Mak, Wojtkowski, Buchalik. Reszta jakościowo dramat.

Nie wierzę że nagle Basha, Savicevic przestali umieć grać w piłkę. Brak pomysłu ze strony trenera i tyle.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 29.09.2019 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując