bridgeburner napisał(a):

Każdy trener przegrywając Derby u siebie powinien zostać wypi.erdolony
Tyle
|
Dokładnie.
Stolarczyk nie ma pomysłu na tą drużynę.
Widać że ogarniał to Sobol.
Zbieg okoliczności że po jego odejściu przegrywamy wszystko a Płock zaczął nagle wygrywać?
Watpie.
Na plus dziś jak od dawna Mak, Wojtkowski, Buchalik. Reszta jakościowo dramat.
Nie wierzę że nagle Basha, Savicevic przestali umieć grać w piłkę. Brak pomysłu ze strony trenera i tyle.