Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 29.09.2019, 19:15
gdzie ta zapowiadana walka i jeżdżenie na dupach? Basha i Chuca człapali po boisku przegrywając rywalizację o środek pola. Savicević dno. co mecz piłki pod nogi rywala aż w końcu się doigrał, Nie stworzyliśmy żadnej sytuacji bramkowej a wrzutki na wysokich obrońców pasów tylko wqrwiały. Jak słaby musi być Silva, że gra beznadziejny Chuca.Wygląda to bardzo bardzo słabo. Nikt z zawodników nie daje nadziei na poprawę gry drużyny.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując