|
gdzie ta zapowiadana walka i jeżdżenie na dupach? Basha i Chuca człapali po boisku przegrywając rywalizację o środek pola. Savicević dno. co mecz piłki pod nogi rywala aż w końcu się doigrał, Nie stworzyliśmy żadnej sytuacji bramkowej a wrzutki na wysokich obrońców pasów tylko wqrwiały. Jak słaby musi być Silva, że gra beznadziejny Chuca.Wygląda to bardzo bardzo słabo. Nikt z zawodników nie daje nadziei na poprawę gry drużyny.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|