Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 29.09.2019, 19:07
to byly DERBY czy poniedzialkowy mecz o nic ...ogolnie wstyd , nic wiecej , przykro cokolwiek napisac ..... niema druzyny , nie ma charakteru - nie ma trenera ....po prostu zbieranina pilkarzy ktorzy graja w Wisle bo ....bo wiekszosci nikt nigdzie nie chcial ....czas powiedziec wprost : Zydy nas wyprzedzily...Maciek Stolarczyk juz nic z tego nie wycisnie ......walczymy o utrzymanie , zeszlismy na dziadostwo
Odpowiedz cytując