to byly DERBY czy poniedzialkowy mecz o nic


...ogolnie wstyd , nic wiecej , przykro cokolwiek napisac ..... niema druzyny , nie ma charakteru - nie ma trenera ....po prostu zbieranina pilkarzy ktorzy graja w Wisle bo ....bo wiekszosci nikt nigdzie nie chcial ....czas powiedziec wprost : Zydy nas wyprzedzily...Maciek Stolarczyk juz nic z tego nie wycisnie ......walczymy o utrzymanie , zeszlismy na dziadostwo