Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 29.09.2019, 19:06
Stolarczyk jest tak ciulowy ze szok, ale nie ma trenera innego, lepszego na ktorego nas stac. Gramy takie gowno czytelne w ofensywie ze szok. Jesli ten chlop dalej bedzie szlifowal ten cudowny styl to spadniemy.

Mecz taki slaby ze szok. Zydy tez mega cioty. Jedynie sa poukladani w obronie ale to reka probierza. Tez jego reka ze leza dlugo za kazdym razem jak sie przewroca z glodu. Co bylo irytujace a rownoczesnie smieszne.

Umiejetnosci pilkarzy sa na takim poziomie ze mozna stwarzac sobie duzo sytuacji w meczu ale nie przy pomysle stolarczyka.
Wolna czytelna gra na skrzydlo, jeszcze jakby sadlok umial wrzucic...

Koniec klepania po plecach kopaczy chyba ze niektorzy maja tutaj ambicje na 1 lige a widze ze sa tacy.
No i oczywiscie nie mowie ze nie walcza pilkarze, bo walcza....
Odpowiedz cytując