Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 29.09.2019, 18:50
Dla mnie poziom Esy jest naprawdę ... dziwny.

Aż nie wieże, że przychodzą zawodnicy szkoleni w dobrych szkółkach (nie mówię o Wiśle tylko) i kopią się po czole.

Ta Liga zmienia drużyny i piłkarzy w .... Kiedyś tak nie było. Kiedyś się grało. Dziś się kopie.

Poza wynikiem już praktycznie nic z tego meczu nie pamiętam.
Odpowiedz cytując