|
Dla mnie poziom Esy jest naprawdę ... dziwny.
Aż nie wieże, że przychodzą zawodnicy szkoleni w dobrych szkółkach (nie mówię o Wiśle tylko) i kopią się po czole.
Ta Liga zmienia drużyny i piłkarzy w .... Kiedyś tak nie było. Kiedyś się grało. Dziś się kopie.
Poza wynikiem już praktycznie nic z tego meczu nie pamiętam.
|