Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 29.09.2019, 18:47
Gramy jak gramy moim zdaniem na 10-12 miejsce w tabeli i tak to wyglada.
Szkoda tych derbów jak cholera, ale co zrobisz.. październik może być dla nas bardzo bolesny.

Przyjdą za to mecze ze słabszymi u siebie i coś zapunkujemy jeszcze, spaść nie spadniemy
Odpowiedz cytując