Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 29-09-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
mariuszr111
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
49
29.09.2019, 17:34
Można gdzieś w necie obejrzeć? Szukam po różnych stronach i tylko relacje pisane... strasznie chciałbym drugą połowe obejrzeć bo iskry lecą jak czytam
mariuszr111
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariuszr111
Znajdź inne posty napisane przez mariuszr111